Whatsapp’ta Son Görülme Artık Aşılacak! İşte O Yeni Özellik

Çoğu kişi, WhatsApp'ın son görülme özelliğinin kapalı olmasından fazlasıyla rahatsız oluyor ve psikolojik olarak bir şeye ulaşamadığımız zaman o şeyi daha fazla merak etme eğilimimiz var. Aslında düşündüğümüz zaman son görülme kapatma özelliği mantıklı bir özellik, hatta çoğu kullanıcı bu özelliği severek kullanıyor. Geri bildirimlerinde de bu özelliğin gayet işe yaradığını söylüyorlar. Ancak bilindiği üzere herkes aynı fikirde olamaz.

18 Şubat 2022 09:10 Gündem
Whatsapp’ta Son Görülme Artık Aşılacak! İşte O Yeni Özellik

Bazı insanlar bu kuralları geçip gizli bilgileri bilmek isterler. Burada asıl soru aslında şu olmalı, WhatsApp son görülme özelliğinden nasıl kurtulabilirsiniz? Özellikle de çiftler arasında bazen sorun yaratabilen bu özelliğin etrafından dolaşıp istediğimiz kişinin son görülmesini o kapatsa bile görebilmemiz için bazı uygulamalar mevcut Peki gizliliği nasıl aşacağız? Çeşitli uygulamalar kullanmanız gerekiyor.

WHATSAPP’IN SON GÖRÜLME ÖZELLİĞİNDEN NASIL KURTULURUM?

WhatsApp'taki son görülme özelliği, arkadaşlarınızın, eşlerinizin, sevgililerinizin ve hatta ailenizin uygulamada en son ne zaman ve nerede aktif olduğunuzu bilmesini sağlar. Şu anda WhatsApp, son görülme bilgisi özelliği için internete bağlıyken programı en son ne zaman kullandığınız bilgisini temel alarak çalışıyor. Peki günün sonunda son görülmesini en çok merak edip, aslında en son saat kaçta çevrimiçi olduğunu görmek istediğiniz kişileri nasıl görebileceksiniz? Dürüst olmak gerekirse, bunun için kullanacağımız uygulamalar üçüncü parti uygulamalar olarak kabul edilir. Ayrıca gizlilik ve güvenlik açısından düşündüğünüz kadar çok güvenli olmadıkları konusunda sizi mutlaka uyarmalıyız. Elbette düşüneceğiniz üzere uygulamayı kullanıp son görülme özelliği kapalı olan kişinin bu bilgisini görmek için karşı tarafın telefon numarasının verilmesi, uygulama içi veri toplanmasına neden olabilir.

HER UYGULAMA AYNI DEĞİLDİR VE TEHLİKELİ OLABİLİR

İstediğiniz kişinin WhatsApp son görülme bilgisini görebilmek için kullandığınız uygulama mağazasında bulacağınız bazı uygulamalar göründükleri gibi olmayabilir. Eğer WhatsApp uygulamasının son görülme bilgisini, uygulama yöntemiyle öğrenmek istiyorsanız ve tüm riskleri göze alıp kararınızı verdiyseniz yapmanız gereken tek şey sahte uygulamalara ve büyük faturalara mutlaka dikkat etmek olmalıdır. Çünkü günün sonunda hem istediğiniz bilgiye ulaşamamış hem de beklemediğiniz ücretleri ödemiş olabilirsiniz.

0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
Habere Yorum Yap ( 0 )
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet